Suplement diety Aronox swoje unikalne właściwości zawdzięcza pozyskiwanym z owoców aronii – antocyjanom i polifenolom.

Badania naukowe potwierdzają właściwości prozdrowotne ekstraktu z aronii (który zawiera Aronox), szczególnie jego korzystny wpływ na ciśnienie krwi i układ krążenia. Antocyjany aroniowe wraz z polifenolami normalizują ciśnienie oraz usprawniają krążenie krwi. Zapewniają naczyniom włosowatym elastyczność i prawidłową przepuszczalność. Składniki zawarte w suplemencie diety Aronox pomagają w utrzymaniu prawidłowej lepkości krwi, dzięki czemu przyczyniają się do prawidłowego jej przepływu.

Ekstrakt z aronii korzystnie wpływa na stan naczyń krwionośnych. Utrzymuje drobne naczynia krwionośne w dobrym stanie. Na szczególną uwagę zasługują silne właściwości antyoksydacyjne składników produktu. Antocyjany aroniowe neutralizują wolne rodniki, które mogą powodować niekorzystne zmiany naczyniowe, uszkodzenie białek, lipidów, inicjować różne stany zapalne w naszym organizmie. Obecność antocyjanów aroniowych w codziennej diecie opóźnia procesy starzenia, usprawnia przemianę materii i poprawia gospodarkę tłuszczami, wpływa korzystnie na wzmocnienie całego organizmu.

Aronox jest szczególnie polecany na nadciśnienie osobom, które mają problemy z krążeniem z przyczyn genetycznych oraz dla tych, które:

  • mają problem z ciśnieniem krwi i układem krążenia,
  • z powodu niewłaściwej diety i trybu życia narażone są na wystąpienie nadciśnienia,
  • cierpią na wahania ciśnienia krwi.
4.3/5 - (13 votes)